הדרכת מאמנים - מה בעצם את עושה?

"מה בעצם את עושה? אימון אישי למאמנים?"

"אם אקבל ממך הדרכה ואספר לך על המתאמנים שלי, אני בעצם אפר את חובת הסודיות שלי כלפיהם, לא? " "אני חוששת שבהדרכה אאבד את החופש שלי להיות מי שאני. אפסיק להיות יצירתית, ואהפוך לציפי מס 2. לא? "קשה לי לדמיין את עצמי נתון כל הזמן לפיקוח והשוואה למאמנים אחרים, זה רק מלחיץ!" "אם אני צריך אני יודע עם מי להתייעץ! מי אמר שדווקא הסופוויזן ייתן לי מענה לתחומים שרלוונטיים ללקוחות שלי!" הנה התשובות לשאלות:

סופרויז'ן משפר את מיומנויות האימון של המאמנים מתוך סיעור המוחות המשותף המאפשר לבחון אלטרנטיבות וזוויות ראייה שונות ומשפר את איכות התהליך האימוני. בדרך זו סופרויז'ן תורם להצלחת הלקוחות של המאמנים. תפקיד הסופרוויזר הוא לתמוך במאמן בעת שהוא נתקל בקשיים ולתת לו משוב בונה לגבי האפקטיביות של דרך האימון שלו. המטרה היא לאפשר למאמן להתפתח דרך הגדלת המודעות העצמית באימון ובכך תורם לאפקטיביות התהליך האימוני. באחריות הסופרוויזר לשמור על המאמנים בסוגיות אתיות ובאחריות המאמנים לשמור על סודיות, ולא לשתף בפרטים העלולים לחשוף את הלקוחות שלהם.

אני עצמי, משתפת את לקוחותי בעובדה שאני משתתפת בקבוצת הדרכה (סופרוויז'ן) בלי לחשוף פרטים מזהים ומעודדת את המודרכים שלי לשקיפות גם מול הלקוחות שלהם. אני מעודדת אותם להיות נאמנים לעצמם ולא מכתיבה להם דרכי פעולה. המאמנים שהדרכתי דיווחו שהתהליך עודד יצירתיות והפחית לחצים וחששות.

יש לכם עוד שאלות? אשמח לענות. מעוניינים להתנסות בסופרוויז'ן למאמנים? התקשרו ל 0545-333180

Recent Posts
Archive
Follow Us
  • Facebook Basic Square

ציפי קוברינסקי - פתרונות אסטרטגיים להפרעת קשב / טל׳: 0545-333180 /zipi.kobrinski@gmail.com