הרצאות בנושא הפרעות קשב לקהלים שונים

חסרים לכם כלים פרקטיים להתמודדות עם הפרעת הקשב?
הרצאות מעוררות השראה המעניקות ידע ודרכי התמודדות המעלות באופן דרמטי את הסיכוי של ילדים, סטודנטים ומבוגרים עם הפרעת קשב להצליח בלימודים ובחיים האישיים.
ההרצאות מבוססות על מחקרים עדכניים ופרקטיקה יומיומית, ומתובלות בסיפורים מהקליניקה של ציפי קוברינסקי

מודל אימון משפחתי  בגישה מערכתית - הרצאה למאמנים ואנשי מקצוע העוסקים בהפרעת קשב וריכוז

 

האימון האישי להפרעת קשב כולל מודעות לדרכים יעילות לשיפור התיפקודים הניהוליים בדגש על אסטרטגיות להתארגנות וניהול זמן, קבלת החלטות ואיזון בין הבית לעבודה. התהליך כולל ליווי בקביעת יעדים בתחום הרגשי וההתנהגותי ושימוש באסטרטגיות פעולה מתאימות שיכולות להשפיע על דרך ההתנהלות של שלכם ויגרום לכם לתוצאות משמעותיות ושיפור באיכות החיים. 

מפתח הזהב להצלחה - כלים מעשיים לקידום ילדים לקויי למידה ו/או הפרעות קשב – הרצאה להורים


הורות לילד עם הפרעת קשב או לקות למידה מציבה בפני ההורים אתגרים לא פשוטים. ההורים נדרשים להשקיע אנרגיה ומרגישים חסרי אונים.
ככל שהדרישות הלימודיות נעשות מורכבות כך גוברת ההשפעה של הפרעת הקשב על תיפקודם של הילדים ומונעת מהם את היכולת למיצוי הפוטנציאל האישי הלימודי והחברתי.

ההרצאה משלבת סיפורים אישיים ומרגשים לצד מתן כלים אפקטיביים לשיפור הניהול העצמי של הילדים,  ליצירת מוטיבציה ללמידה וליצירת מערכת יחסים תומכת ומצמיחה. 

הפרעת הקשב ולקות הלמידה משני צדי המראה – הרצאה לצוותים חינוכיים


שילוב ילדים עם הפרעת קשב ולקות למידה בכתות מקשה על הצוותים החינוכיים בעבודתם החינוכית השוטפת. הם נדרשים להשקיע מאמצים לרתימת הילדים ללמידה ולעיתים גם להתמודד עם חוסר שיתוף פעולה עם ההורים.

המפגש עם ילד לקוי למידה מוכר לי באופן אישי בהיותי אמא לבחור לקוי למידה, כמו מתוך ניסיוני המקצועי כמורה וסגנית מנהלת בחטיבת ביניים. שילוב זה מאפשר התבוננות במראה דו צדדית בקונספט לא מוכר בזירה החינוכית.

ההרצאה מציעה כלים תכליתיים לחיזוק המוטיבציה וההתמדה בלימודים וליצירת שיתוף פעולה בין ההורים לבית הספר.

גישות מתקדמות במוטיבציה לילדים עם הפרעת קשב וריכוז  - הרצאה לצוותים חינוכיים


אחד האתגרים עימם מתמודדים וצוותים חינוכיים המשלבים ילדים עם הפרעת קשב וריכוז בכיתות הוא היעדר מוטיבציה. דווקא ילדים אילו, הנדרשים להשקעה ומאמצים יותר מאחרים, משדרים חוסר רצון.

ההרצאה כוללת כלים פשוטים יחסית ליישום, המיועדים לשיפור המוטיבציה בקרב ילדים עם הפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה.
ההרצאה מבוססת על מחקרים עדכניים בתחומי הלמידה, הפרעת הקשב והפסיכולוגיה החיובית.

אסטרגיות להצלחה אקדמית עם הפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה - הרצאה לסטודנטים

 

סטודנטים לקויי למידה ובעלי הפרעות קשב וריכוז נתקלים בקשיים כמו קושי בהגשת עבודות בזמן, התמדה וקבלת החלטות. מאפייני הפרעת הקשב ולקויות הלמידה גורמים להצפת רגשות מעכבי מוטיבציה: ריבוי הכישלונות גורם לרגשות אשם, לכעסים על הסביבה שאינם מבינה את הקשיים. התוצאה של הרגשות הללו הן חוסר מוטיבציה וקיפאון בעשייה. בהרצאה יינתנו טיפים מעשיים המבוססים על עדכונים מהשטח ועל מחקרים המקלים את התמודדות בתקופת הלימודים האקדמיים. טיפים המאפשרים לסטודנטים להפנות את משאבי האנרגיה ללמידה, ולהתמיד.

ציפי קוברינסקי - פתרונות אסטרטגיים להפרעת קשב / טל׳: 0545-333180 /zipi.kobrinski@gmail.com